OSIĄGNIĘCIA

2017

2016

2015

  • Regionalny konkurs plastyczny „Uzależnienia to nie dla mnie”, Wadowice
    • grupa wiekowa I-II – I miejsce (Jagoda Porwisz)
    • grupa wiekowa III-IV – Wyróżnienie (Aleksandra Kłeczek)
  • XVIII Międzynarodowy konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży ” Zawsze zielono, zawsze niebiesko”, Toruń
    • Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej (Anna Haja, Weronika Rzepecka)
  • „Pocztówka z wakacji”, Wawerskie Centrum Kultury – Filia Zastów
    • kategoria wiekowa 7-9 lat – Wyróżnienie (Jagoda Porwisz)
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny „Razem idziemy do szkoły”
    • Wyróżnienie (Anna Haja, Julia Haja)
  • XVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pt. „Europejskim Szlakiem Gotyku Ceglanego”
    • Wyróżnienie (Małgorzata Szymańska)
    • Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej (Julia Całus)
  • „Pocztówka z wakacji”, Ośrodek Kultury Gminy Tomice
    • kategoria wiekowa 5-6 lat – Nagroda (Zofia Pasierbek, Wiktor Słowik), Wyróżnienie (Julia Płaszczak)
    • kategoria wiekowa 7-9 lat – I miejsce (Antonina Pasierbek), Wyróżnienie (Jagoda Porwisz)
  • XII Przegląd Ozdób Wielkanocnych, CKiP w Brzeźnicy
    • kategoria II – Wyróżnienie (Aleksandra Kłeczek)
  • IX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Portret Rodzinny”
    • finalista konkursu, kwalifikacja do wystawy pokonkursowej (Ewa Nowacka)
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świat wokół mnie”
    • Grand Prix ( Maksymilian Balcer)
    • II miejsce ( Kamil Nowak)
    • Wyróżnienie (Ewa Nowacka)
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ikony Popkultury- Portret artysty  i jego legendy”, Wrocław
    • Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej (Julia Haja, Ewa Nowacka, Kamil Nowak)
  • XI Przegląd Form Plastycznych „W Tradycji Bożonarodzeniowej – symbole świąt”, CKiP w Brzeźnicy
    • Kategoria I – I miejsce (Jagoda Porwisz)
    • Kategoria II –  Wyróżnienie (Aleksandra Kłeczek)
    • Kategoria III – II miejsce (Zuzanna Rzepecka), Wyróżnienie (Anna Haja, Emilia Lang)
    • Kategoria IV – I miejsce ( Karina Żmuda)
  • Talenty 2015, Wadowickie Centrum Kultury
    • Grupa wiekowa I – Nominacja (Weronika Rzepecka)
    • Grupa wiekowa II- Nominacja oraz Talent (Małgorzata Szymańska)
    • Grupa wiekowa III – Nominacja oraz Talent (Maksymilian Balcer), Nominacja (Julia Całus)

2014