WCK Wadowice ogłosiło nominacje do nagrody „TALENT 2017” w kategorii plastyka

logo_TALENTY_2017_200

Jak co roku, również i tym razem Pracownia Twórcza BĘ202 do udziału w konkursie „Talenty”, organizowanym przez Wadowickie Centrum Kultury w kategorii plastyka zgłosiła młodych utalentowanych artystów i artystki.

Jury konkursu w składzie Maria Filek, Agnieszka Fluder oraz Agnieszka Olech w kategorii plastyka po zapoznaniu się z pracami, po konsultacjach z młodymi artystami wybrało osoby nominowane do nagrody „TALENT 2017”. Wśród nich znaleźli się również młodzi artyści z naszej pracowni:

- w II grupie wiekowej (dzieci z klas IV–VI) – Zuzanna Zagrobelny

- w III grupie wiekowej (gimnazjaliści) – Anna Haja

Pełna lista osób nominowanych znajduje się na stronie internetowej Wadowickiego Centrum Kultury (WCK) oraz profilu Facebook WCK.                                                  

Ostateczne wyniki konkursu poznamy dopiero w niedzielę 17 grudnia 2017 r. o godz. 15:00 w sali teatralno-kinowej WCK podczas Koncertu Laureatów w Wadowickim Centrum Kultury i oficjalnego wręczenia statuetek „TALENT 2017″.

Serdecznie gratulujemy nominacji i trzymamy kciuki! Prace wszystkich nominowanych osób tworzą wystawę, która będzie prezentowana w terminie od 17 grudnia br. do 31 stycznia 2018r.