Nominacje do „TALENTY 2020″ ogłoszone!

 

Projekt-bez-tytulu43

Festiwal „TALENTY” organizowany w Wadowicach przez Wadowickie Centrum Kultury odbywa się już po raz dwudziesty.  W tym roku organizatorzy napotkali na wiele trudności i nagłych zwrotów akcji, ale ostatecznie udało się przeprowadzić eliminacje w każdej kategorii artystycznej.  Jurorzy przyznali nominację do nagrody „Talent”, ale o tym kto otrzyma ceramiczną, ręcznie wykonaną statuetkę dowiemy się na Koncercie Laureatów 6 stycznia 2021 r, o godz. 16:00.  Jeśli nie będzie takiej możliwości wyniki zostaną ogłoszone online w tym samym terminie. 

Nasza pracownia  zgłosiła w tym roku w kategoria „PLASTYKA” dwie młode utalentowane artystki i obie zostały nominowane do nagrody „TALENT 2020″ :)

Jury konkursu w kategorii plastyka po zapoznaniu się z pracami wybrało osoby nominowane do nagrody „TALENT 2020”. Wśród nich znaleźli się również młodzi artyści z naszej pracowni:

- w II grupie wiekowej /klasy IV-VI/– Zofia Pasierbek

- w III grupie wiekowej /klasy VII-VIII/ – Maria Jurka

Pełna lista osób nominowanych oraz zdjęcia ich prac znajdują się na stronie internetowej Wadowickiego Centrum Kultury (WCK) oraz profilu Facebook WCK.

Serdecznie gratulujemy nominacji i trzymamy kciuki!