Wystawa „Ornament” w Brzeźnicy

Po raz kolejny Pracownia Twórcza BĘ202 zorganizowała wspólnie z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wystawę młodych artystów Pracowni Twórczej BĘ202. Tym razem miejscem wystawy jest Izba Regionalna Doliny Karpia w Brzeźnicy (ul.Wiślana 22). Wernisaż wystawy miał miejsce w dniu 22 maja br., a ekspozycję można oglądać do końca czerwca.

Niniejsza wystawa to efekt nieskrępowanej wyobraźni, twórczego szaleństwa i żmudnej pracy, które składają się w misterne kompozycje, epatujące bizantyjskim wręcz przepychem formy i koloru.Wszystkie prace znajdujące się na wystawie zostały samodzielnie zaprojektowane przez młodych artystów z Pracowni Twórczej BĘ202, gdzie ograniczeniem była jedynie wyobraźnia młodego twórcy.Motyw przewodni wystawy, tytułowy „Ornament” jako motyw nierządzący się realnymi zasadami, był pretekstem do połączenia w abstrakcyjny sposób elementów roślinnych i zoomorficznych.

Wernisaz_Ornamenty

Na wystawie swoje prace prezentują: Julia Całus, Anna Haja, Małgorzata Jasińska, Emilia Jastrzębska, Nikola Kościelny, Aleksandra Kłeczek, Karolina Kucharczyk, Emilia Lang, Amelia Pasierbek, Antonina Pasierbek, Zofia Pasierbek, Jagoda Porwisz, Julia Płaszczak, Zuzanna Rembiesa, Weronika Rzepecka, Zuzanna Rzepecka, Mateusz Słowik, Wiktor Słowik, Nikola Szczurek, Wiktoria Szczurek, Małgorzata Szymańska, Zuzanna Zagrobelny, Karina Żmuda, Julia Żurek

Więcej zdjęć z wernisażu wystawy na stronie CKiP w Brzeźnicy.

Serdecznie zapraszamy!!!