TALENTY, talenty, talenty…

Pracownia Twórcza BĘ202 rozbiła nominacyjny bank w tegorocznym konkursie „Talenty”, organizowanym przez Wadowickie Centrum Kultury. W kategorii plastyka do nagrody nominowanych zostało aż 6 młodych utalentowanych artystek z naszej pracowni.

Wszystkie prace zgłoszone na konkurs wykonane przez dzieci i młodzież pod opieką artystyczną Anny Kowal.

Jury konkursu w składzie Agnieszka Olech, Dr Elżbieta Kuźniar, Anna Dyga oraz Barbara Iwańska w kategorii plastyka po zapoznaniu się z pracami, po konsultacjach z młodymi artystami wybrało osoby nominowane do nagrody „TALENT 2019”.

Wśród nich znaleźli się m.in.

- w I grupie wiekowej (dzieci z klas I–III) – Milena Malec

- w II grupie wiekowej (dzieci z klas IV-VI) – Zofia Pasierbek oraz Weronika Rzepecka

- w III grupie wiekowej (dzieci z klas VII-VIII) – Laura Jerdanek, Aleksandra Kłeczek oraz Aleksandra Pacułt.

Pełna lista osób nominowanych znajduje się na stronie internetowej Wadowickiego Centrum Kultury (WCK) oraz profilu Facebook WCK.

Ostateczne wyniki konkursu poznamy 8 grudnia 2018 r. w sali teatralno-kinowej WCK podczas Koncertu Laureatów w Wadowickim Centrum Kultury i oficjalnego wręczenia statuetek „TALENT 2018″. Serdecznie gratulujemy nominacji i trzymamy kciuki! Prace wszystkich nominowanych osób tworzą wystawę, która będzie prezentowana w terminie do końca stycznia br. w holu Wadowickiego Centrum Kultury przy ul. Teatralnej 1.